Harley-Davidson Road Glide 3
Teknik verileri, fiyatları ve incelemeleri bulun.

Anahtar Özellikler Harley-Davidson Road Glide 3 2026
Motor ve Aktarma Organı
| Motor tipi | V |
|---|---|
| Çap | 103.5 mm |
| Strok | 114.3 mm |
| Motor gücü | 106 HP |
| Maks. Güçte dev/dak | 5020 dev/dak. |
| Tork | 170 Nm |
| Torkta dev/dak | 3500 dev/dak. |
| Sıkıştırma Oranı | 10.3 |
| Yakıt sistemi | Enjeksiyon |
| Marş motoru | Elektrikli |
| Şanzıman | Kayış |
| Şanzıman Tipi | Vites kolu |
| Dişli sayısı | 6 |
| Silindirler | 2 |
| Stroklar | 4 Zamanlı |
| Silindir başına supap | 4 |
| Soğutma | sıvı |
| Hacim | 1923 ccm |
Ön Süspansiyon
| Ön süspansiyon | Teleskopik çatal |
|---|---|
| Çap | 49 mm |
Arka Süspansiyon
| Süspansiyon | Sabit süspansiyon |
|---|---|
| Ayar | Ön yük |
| Malzeme | Alüminyum |
Şasi
| Eğim | 26 derece |
|---|---|
| Kaster | 96 mm |
Frenler Ön
| Tipi | Çift disk |
|---|---|
| Piston | Dört piston |
| Şok bağlantı | Sabit kaliper |
Arka Frenler
| Tipi | Disk |
|---|---|
| Piston | Çift piston |
| Şok bağlantı | Yüzer kaliper |
Destek Sistemleri
| Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri | ABS, Sürüş modları, Kombine Fren Sistemi, Viraj ABS’si, Lastik basıncı izleme sistemi, Çekiş kontrolü, Combined ABS, Modern elektronik, Konfor, Geri vites, TCS, Viraj çekiş kontrolü, Cornering ABS |
|---|
Boyutlar ve ağırlıklar
| Ön lastik genişliği | 130 mm |
|---|---|
| Ön lastik yüksekliği | 60 % |
| Ön lastik çapı | 19 inç |
| Arka lastik genişliği | 215 mm |
| Arka lastik yüksekliği | 45 % |
| Arka lastik çapı | 18 inç |
| Boy | 2615 mm |
| Genişlik | 1460 mm |
| Aks mesafesi | 1720 mm |
| Koltuk yüksekliği | 710 mm |
| Boş Ağırlık | 537 kg |
| Yakıt Deposu Kapasitesi | 22.7 l |
| Menzil | 328 km |
| Kombine CO2 emisyonları | 164 g/km |
| Kombine yakıt tüketimi | 6.9 l/100km |
| Yerden yükseklik | 140 mm |
Donanım
| Donanım | Android Auto, Bluetooth, LED-Farlar, TFT ekran, USB-C soketi, Dokunmatik ekran, Modern elektronik, Şarj ve güç, Bağlanabilirlik, Aydınlatma, Ön cam |
|---|
SSS lastikleri Harley-Davidson Road Glide 3
SSS Harley-Davidson Road Glide 3
- Harley-DavidsonRoad Glide 3 modelinin mevcut piyasa fiyatı nedir?
- Harley-DavidsonRoad Glide 3 modelinin mevcut ortalama piyasa fiyatı 2026 üretim yılı, 2.858.490 TRY ortalama fiyatı ve 3 ortalama kilometre şeklindedir.
- Hangisi daha iyi? Harley-Davidson Road Glide 3 mi yoksa {AlternativeBrandModel} mi?
- Bu iki motorsikleti burada karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırılabilir modelin tüm artılarını ve eksilerini burada bulabilirsiniz.
- Harley-Davidson Road Glide 3 modelinin kullanılabilirliğine ne dersiniz?
- Diğer Trike motorsikletlere karşılaştırıldığında kullanılabilirliği az. Harley-Davidson Road Glide 3 motorsikletten piyasada çok az sayıda var.
- Harley-Davidson Road Glide 3 ne kadar popüler?
- Piyasada Harley-Davidson Road Glide 3 modeli için çok zayıf bir talep var.
- Bu sayfadaki içeriğin veri kaynağı nedir?
- Veriler çevrim içi motorsiklet dergisi '1000PS'den gelmektedir. 1000PS 2001 yılında kuruldu. Şirketin merkezi Avusturya'dadır. Most of the content is published in German. Ancak ekibimiz YouTube üzerinden motorsiklet test videoları da sunar. 1000Ps’i Instagram üzerinden bulabilirsiniz.
Harley-Davidson Road Glide 3 Resimler
Kaynak: 1000PS







